Přípravný kurz na lékařské fakulty - všeobecné a zubní lékařství

Již desátý ročník přípravných kurzů na medicínu

Lekce jsou zaměřeny na důkladné pochopení a projití modelových otázek na 1.LF UK a částečně i na 2.LF UK. Obsah modelových otázek odpovídá celému rozsahu středoškolské látky, v mnoha tématech ji překračuje. K úspěšnému složení přijímacích zkoušek nestačí běžná příprava na maturitní zkoušku (tedy povědomí o látce). Ale je nutný určitý „návyk“ na formulace otázek a strategie ve volbě odpovědí. Zvládnutí těchto dovedností, pochopení a projití brožur s modelovými otázkami je základním předpokladem k úspěšnému složení přijímacích zkoušek na medicínu a zubní lékařství.
 

PŘEHLED KURZŮ V ROCE 2023/2024

Název kurzu Město Začne V čase Dne Obsazenost Přihlašování
Celoroční středeční  Praha 18.10. 2023 17:00-20:00 St   Zavřeno
Celoroční sobotní  Praha 21.10. 2023 10:00-15:30 So   Zavřeno
Celoroční sobotní  Ústí nad Labem 14.10. 2023 10:00-15:30 So   Zavřeno

Lektoři

Kurzy jsou vedeny studenty medicíny a zubního lékařství z vyšších ročníků (3., 4., 5.) a již vystudovanými lékaři. Lektoři mají bohaté zkušenosti s vedením kurzů nebo individuálním doučováním a přípravou studentů. Samozřejmě Vám rádi zodpoví veškeré Vaše otázky ohledně náročného studia, kolejí a možností ubytování v Praze, stipendií, studijní literatury a vůbec všeho, co Vás bude v souvislosti s Univerzitou zajímat. Více o lektorech najdete v sekci "O nás".

Náplň

Cílem je projít a vysvětlit modelové otázky z fyziky, chemie a biologie. V žádném případě nechceme z kurzů udělat akci s masovou účastí. Tato přeplněnost kurzů ostatních vzdělávacích agentur je podle naší zkušenosti velmi kontraproduktivní a nelze při ní udržet větší pozornost účastníka. Proto má jedna ,,přípravná třída" vždy maximálně 20 studentů. Na začátku lekce je přednesena teorie a v další části se prochází a vysvětlují modelové příklady, s důrazem na vysvětlení různých záludností a chytáků. Během roku si také frekventanti napíší 10 průběžných testů.

Proč náš kurz?

Příprava pod vedením lektorů Vám ušetří spoustu času. Berte na vědomí, že v přijímacích zkouškách je látka za celé středoškolské studium, dokonce některá témata jsou rozšířená. Nebudete muset vše dohledávat a ušetřený čas můžete věnovat na opakování. Lektoři jsou studenti, s výborným umístěním z přijímacích zkoušek, předají Vám tak svoje zkušenosti, tipy a rady.

Kurz probíhá v kruhu kolem 14 studentů (maximum 20 studentů), kvalitní příprava ve větším počtu není možná. Na výborně dostupném místě, v centru města. Zároveň v ceně kurzu budete mít plný přístup k našim výukovým materiálům včetně emulátoru modelových otázek.

Více informací o přednostech našeho kurzu zde.

Výukové materiály

Budete mít plný přístup k našim výukovým materiálům, které jsou nahrané na našich webových stránkách. Přístup budete mít také k našemu emulátoru modelových otázek -"quizu". Díky tomuto programu můžete efektivně procvičovat vše, co na kurzu probereme. Vyzkoušejte si náš testovací program zde.

Kdy a kde v Praze

Kurzy probíhají na SŠ Panská, na rohu ulic Na Příkopě a Panská.


Kdy a kde v Ústí nad Labem

Kurzy probíhají na Gymnáziu Jateční, na adrese: Jateční 22.
Momentálně je kurz vyhrazen pro studenty Gymnázia Jateční.


Bližší informace

Pokud byste se rádi setkali s lektory a osobně se chtěli informovat o kurzu, přijďte na informační přednášku, na které budete mít také možnost se setkat i s letošními absolventy přijímacích zkoušek. Více zde.

Pro větší informovanost se přidejte ke skupině Uchazečů na medicínu na facebooku: zde.
 

Cena celoročního přípravného kurzu v Praze při zaplacení

do 30.9. 2022 je kurzovné: 9 499 Kč

po 30.9. 2022 je kurzovné: 9 999 Kč
 

Cena INTENZIVNÍHO přípravného kurzu v Praze 

kurzovné: 7 499 Kč
 

Cena celoročního přípravného kurzu v Ústí nad Labem při zaplacení

do 30.9. 2022 je kurzovné: 8 499 Kč

po 30.9. 2022 je kurzovné: 8 999 Kč
 

Rozhodující je datum připsání platby na náš účet, nikoliv pouze odeslání přihlašovacího formuláře. Děkujeme za pochopení.
 

Jak se přihlásit?

V případě zájmu nebo dotazu neváhejte a využijte našeho kontaktního nebo objednávkového formuláře.