Lektoři

 

Hledáme lektory 

 

Hledáš nadprůměrně ohodnocenou brigádu při studiu medicíny? Jsi komunikativní a jde ti středoškolská fyzika nebo chemie? Pokud ano, neváhej nás kontaktovat a staň se součástí našeho lektorského týmu. Prosím pošli nám svůj životopis na info@smartstudent.cz

 

Lektoři Smartstudent


 Tadeáš BRŮŽEK 
Na našich přípravných kurzech lektoruji chemii a genetiku. Kurzy společně s Ondřejem vedeme již šestým rokem. Za tu dobu jsme úspěšně připravili několik stovek studentů na přijímací zkoušky. První z nich jsou již čerstvě odpromovanými zubaři, první všeobecní lékaři, kteří prošli naším kurzem nebo individuálním doučováním, budou promovat tento rok.
Studoval jsem zubní lékařství na 1. Lékařské fakultě v Praze, v současné době již pracuji jako zubní lékař. Přijímací zkoušky jsem úspěšně složil v roce 2010 a to na lékařské fakulty v Brně, v Plzni na všeobecné i zubní lékařství a v Praze na 2. Lékařskou fakultu a na 1. Lékařskou fakultu na zubní lékařství. V posledně jmenovaných přijímacích zkouškách jsem skončil na 1. místě.
Ve svém volném čase se rád věnuji všem možným sportům a cestování. Budu se na Vás těšit na kurzu!

 


 Ondřej KMENT
profil 2.png

Na našich přípravných kurzech vyučuji fyziku a biologii. Jsem absolventem zubního lékařství na
1. Lékařské fakultě UK a pracuji taktéž jako zubní lékař. Na 1. Lékařskou fakultu UK jsem byl přijat bez přijímaček, stejně jako na 3. Lékařskou fakultu UK a Lékařskou fakultu UK v Hradci Králové. Nicméně zubařina pro mě byla jasnou volbou :-)
Ve volném čase si rád zahraji squash, tenis nebo vyrazím na hory.
Věřím, že naše více než šestiletá zkušenost s přípravou studentů na medicínu a individuální přístup lektorů z Vás udělá mediky. Na viděnou na úvodní lekci.

 

 Jakub JIRSA
Jakub Štěpán foto.jpgNa kurzech učím chemii a genetiku. Nejdříve jsem jeden rok doučoval studenty individuálně a od roku 2015 už v rámci běžných kurzů. Se SmartStudent mám zkušenost i jako frekventant.Tadeáš s Ondrou mi pomáhali s přijímačkami v roce 2011/2012.  
Studuji pátý ročník Všeobecného lékařství na 1. Lékařské fakultě. Přijímačky jsem dělal na dvě lékařské fakulty - 1LF a 2LF. Na 1. Lékařské fakultě jsem si vykroužkoval 295 z 300 možných bodů. Na 2. Lékařské fakultě jsem se dostal do druhého kola, ale přijetí mi uniklo. Nicméně jsem toho během mých studentských let nelitoval. V pátém ročníku bych se rád definitivně rozhodl, jakému oboru se budu nadále věnovat. Je ovšem velmi těžké vybrat si pouze jeden směr.
Ve volném čase přes rok především běhám či jezdím na kole, o prázdninách se snažím co nejvíce cestovat.
 

 

 Jan VRDLOVEC

Na kurzech SmartStudent vyučuji fyziku a biologii člověka. Letos budu studovat 5. ročník oboru všeobecné lékařství na 2. Lékařské fakultě. Ještě nejsem rozhodnutý v jaké specializaci chci pokračovat, ale pravděpodobně v interních oborech.
Přijímací zkoušky jsem dělal v roce 2013 na: 1. Lékařskou fakultu (297/300 bodů), 2. Lékařskou fakultu (12. místo po závěrečném pohovoru), 3. Lékařskou fakultu (2. místo po závěrečném pohovoru). Sám jsem absolvoval přípravného kurzy SmartStudent vedené Tadeášem a Ondrou.
Ve volném čase rád cestuju, bavím se s přáteli a v přiměřené míře sportuji.

 Anežka MARKO

Na přípravných kurzech učím biologii, genetiku a chemii. Před nástupem na medicínu jsem se hodně věnovala vědě (v genetické laboratoři a na FGÚ Akademie věd), takže jsem se připravovala jak na PřFUK, tak na Lékařské fakulty v Praze. Příjímací zkoušky jsem potom dělala na 2. a 3. lékařskou fakultu UK v Praze. Na obou jsem se umístila do 40. místa a na Přírodovědě mi nabídli speciální bakalářský program pro 5 % nejlepších uchazečů, ale tehdy pro mě už medicína byla jasnou volbou. Nyní studuji 2. ročník na 2. lékařské fakultě a ráda bych se v budoucnu věnovala pediatrii, ale uvidíme kam mě nasměrují daší 4 roky studia. Také jsem absolventem přípravných kurzů SmartStudent. Ve volném čase jsem ráda venku, jezdím na lyžích nebo na kole. O prázdninách, kdy je více času se snažím poznávat, co nejvíce ze světa - jiné kultury, lidi i sebe sama. Daniel HOFFMANN

Na kurzech učím fyziku a chemii. Jsem ve 2. ročníku na 1. Lékařské fakultě a studuji obor všeobecné lékařství. Chodil jsem na kurzy od SmartStudent a díky jejich přípravě jsem prošel písemnými koly přijímacích zkoušek - 1LF, 2LF, 3LF, LF v Hradci Králové a LF v Plzni. Nakonec jsem se rozhodnul pro 1. Lékařskou fakultu a už jen kvůli spolužákům a učitelům, které máme, toho rozhodnutí nelituji.
Volný čas trávím s přáteli, hraju tenis a snažím se dohánět spánkový deficit, který se za týden nahromadí :).