Lektoři

 

Chtěl bys posílit naše řady

 

Hledáš nadprůměrně ohodnocenou brigádu při studiu medicíny? Jsi komunikativní a jde ti středoškolská fyzika nebo chemie? Pokud ano, neváhej nás kontaktovat a staň se součástí našeho lektorského týmu. Prosím pošli nám svůj životopis na info@smartstudent.cz

 

Lektoři Smartstudent


 Tadeáš BRŮŽEK 
Na našich přípravných kurzech lektoruji chemii a genetiku. Kurzy společně s Ondřejem vedeme již osmým rokem. Za tu dobu jsme úspěšně připravili již přes tisíc studentů na přijímací zkoušky. Někteří jsou již čerstvě odpromovanými zubaři či všeobecní lékaři.
Studoval jsem zubní lékařství na 1. Lékařské fakultě v Praze, v současné době již pracuji jako zubní lékař. Přijímací zkoušky jsem úspěšně složil v roce 2010 a to na lékařské fakulty v Brně, v Plzni na všeobecné i zubní lékařství a v Praze na 2. Lékařskou fakultu a na 1. Lékařskou fakultu na zubní lékařství. V posledně jmenovaných přijímacích zkouškách jsem skončil na 1. místě.
Ve svém volném čase se rád věnuji všem možným sportům a cestování. Budu se na Vás těšit na kurzu!

 


  Daniel HOFFMANN

Na kurzech učím fyziku a biologii. Studoval jsem na 1. Lékařské fakultě obor všeobecné lékařství. Chodil jsem na kurzy od SmartStudent a díky jejich přípravě jsem prošel písemnými koly přijímacích zkoušek - 1LF, 2LF, 3LF, LF v Hradci Králové a LF v Plzni. Nakonec jsem se rozhodnul pro 1. Lékařskou fakultu a už jen kvůli spolužákům a učitelům, které máme, toho rozhodnutí nelituji.