Lektoři

 

Chtěl bys posílit naše řady

 

Hledáš nadprůměrně ohodnocenou brigádu při studiu medicíny? Jsi komunikativní a jde ti středoškolská fyzika nebo chemie? Pokud ano, neváhej nás kontaktovat a staň se součástí našeho lektorského týmu. Prosím pošli nám svůj životopis na info@smartstudent.cz

 

Lektoři Smartstudent


 Tadeáš BRŮŽEK 
Na našich přípravných kurzech lektoruji chemii a genetiku. Kurzy společně s Ondřejem vedeme již osmým rokem. Za tu dobu jsme úspěšně připravili již přes tisíc studentů na přijímací zkoušky. Někteří jsou již čerstvě odpromovanými zubaři či všeobecní lékaři.
Studoval jsem zubní lékařství na 1. Lékařské fakultě v Praze, v současné době již pracuji jako zubní lékař. Přijímací zkoušky jsem úspěšně složil v roce 2010 a to na lékařské fakulty v Brně, v Plzni na všeobecné i zubní lékařství a v Praze na 2. Lékařskou fakultu a na 1. Lékařskou fakultu na zubní lékařství. V posledně jmenovaných přijímacích zkouškách jsem skončil na 1. místě.
Ve svém volném čase se rád věnuji všem možným sportům a cestování. Budu se na Vás těšit na kurzu!

 


 Ondřej KMENT
profil 2.png

Na našich přípravných kurzech vyučuji fyziku a biologii. Jsem absolventem zubního lékařství na
1. Lékařské fakultě UK a pracuji taktéž jako zubní lékař. Na 1. Lékařskou fakultu UK jsem byl přijat bez přijímaček, stejně jako na 3. Lékařskou fakultu UK a Lékařskou fakultu UK v Hradci Králové. Nicméně zubařina pro mě byla jasnou volbou :-)
Ve volném čase si rád zahraji squash, tenis nebo vyrazím na hory.
Věřím, že naše více než šestiletá zkušenost s přípravou studentů na medicínu a individuální přístup lektorů z Vás udělá mediky. Na viděnou na úvodní lekci.

 

 Jakub JIRSA
Jakub Štěpán foto.jpgNa kurzech učím chemii a genetiku. Nejdříve jsem jeden rok doučoval studenty individuálně a od roku 2015 už v rámci běžných kurzů. Se SmartStudent mám zkušenost i jako frekventant.Tadeáš s Ondrou mi pomáhali s přijímačkami v roce 2011/2012.  
Studuji pátý ročník Všeobecného lékařství na 1. Lékařské fakultě. Přijímačky jsem dělal na dvě lékařské fakulty - 1LF a 2LF. Na 1. Lékařské fakultě jsem si vykroužkoval 295 z 300 možných bodů. Na 2. Lékařské fakultě jsem se dostal do druhého kola, ale přijetí mi uniklo. Nicméně jsem toho během mých studentských let nelitoval. V pátém ročníku bych se rád definitivně rozhodl, jakému oboru se budu nadále věnovat. Je ovšem velmi těžké vybrat si pouze jeden směr.
Ve volném čase přes rok především běhám či jezdím na kole, o prázdninách se snažím co nejvíce cestovat.
 

 

 Daniel HOFFMANN

Na kurzech učím fyziku a chemii. Jsem ve 2. ročníku na 1. Lékařské fakultě a studuji obor všeobecné lékařství. Chodil jsem na kurzy od SmartStudent a díky jejich přípravě jsem prošel písemnými koly přijímacích zkoušek - 1LF, 2LF, 3LF, LF v Hradci Králové a LF v Plzni. Nakonec jsem se rozhodnul pro 1. Lékařskou fakultu a už jen kvůli spolužákům a učitelům, které máme, toho rozhodnutí nelituji.
Volný čas trávím s přáteli, hraju tenis a snažím se dohánět spánkový deficit, který se za týden nahromadí :).