O nás

Kdo jsme?

Studentská vzdělávací agentura, která se jako jediná v Praze a Plzni, specializuje pouze na celkovou přípravu uchazečů na medicínu a zubní lékařství. Letos pořádáme již sedmý ročník přípravných kurzů, přijímaček nanečisto a informačních přednášek.
 

Naše přednosti

Naši lektoři jsou studenty univerzit, na které se naši účastníci kurzů sami hlásí. Lektoři mají čerstvou zkušenost z přijímacího řízení a dokáží tak daleko lépe připravit uchazeče na stejnou zkoušku, kterou sami v nedávné době absolvovali. Přípravný kurz je veden v přátelské atmosféře avšak v takovém tempu, aby byla všechna témata důkladně probrána, včetně opakování a průběžných testů. Naše příprava je zaměřena zcela pragmaticky, "dostat" uchazeče na medicínu. Nevyučujeme latinu ani cokoliv jiného, co se nevyskytuje v přijímačkách. Zaměřujeme se pouze na témata, o kterých s jistotou víme, že se v přijímačkách vyskytují.

Jediní pořádáme přijímačky nanečisto, kde si uchazeči mohou vyzkoušet napsání obdobného testu jako u řádných přijímacích zkoušek na medicínu a zubní lékařství. V rámci vyhodnocení uchazeč obdrží detailní výsledky z jednotlivých témat z každého předmětu, a má tak možnost zjistit, na kterých tématech je potřeba ještě zapracovat.

Jako jediní také pořádáme informační přednášky. Setkání uchazečů se studenty prvních, ale i vyšších ročníků medicíny a zubního lékařství. Tato setkání jsou pro uchazeče bezplatná a jsou vedena formou diskuse. Každý má tak možnost zeptat se na cokoliv, co ho ohledně přijímacích zkoušek nebo studia na lékařských fakultách zajímá.
 

Výukové materiály

Účastníci našeho kurzu mají plný přístup k výukovým materiálům, které jsou nahrané na našich webových stránkách. Přístup mají také k našemu emulátoru modelových otázek, chcete-li quizu. Díky tomuto programu mohou efektivně procvičovat vše, co na kurzu probereme. Vyzkoušejte si náš testovací program zde.
 

Kdo vyučuje?

Kurzy jsou vedeny studenty medicíny a zubního lékařství, obvykle z vyšších ročníku (3., 4., 5.) a také již vystudovanými lékaři. Lektoři mají bohaté zkušenosti s vedením kurzů nebo individuálním doučováním a přípravou studentů.
 

Kde probíhá příprava?

Přípravné kurzy v Praze probíhají na SŠ Panská na rohu ulic Na Příkopě a Panská, v Plzni na Církevním gymnáziu na Mikulášském náměstí a v Ústí nad Labem na Gymnáziu Jateční.