Přijímačky nanečistO  2024


Datum konání: 13.4. 2024

Chcete vědět, jak na tom skutečně jste se znalostmi profilových předmětů

Rádi byste měli průběžné srovnání s ostatními? Pokud ano, zúčastněte se našich přijímaček nanečisto. Tato akce je určena pro studenty, hlásící se na lékařské fakulty (Všeobecné lékařství, Zubní lékařství). Celkem jsme již uspořádali 14 termínů, kterých se zúčastnilo dohromady více jak 1000 studentů, a na základě pozitivní zpětné vazby, akci pro uchazeče připravíme také v letošním roce.

Den přijímaček nanečisto je rozdělen na dvě části. Nejprve proběhne testování, tedy z každého profilového předmětu (biologie, chemie a fyzika) píšete test, celkově o 150 otázkách. Po krátké pauze následuje vysvětlení otázek a všech příkladů, prostor je samozřejmě také pro vaše dotazy. Následnující den je zveřejněno celkové pořadí a detailní vyhodnocení vašeho testu na našich webových stránkách.
 

Přijímačky nanečisto zahrnují

1) test z biologie, fyziky a chemie

2) vysvětlení otázek a příkladů

3) vyhodnocení testu

4) sestavení pořadí
 

KDE

Střední průmyslová škola sdělovací techniky

Panská 856/3, 110 00 Praha 1-Nové Město
 

Harmonogram akce

Registrace účastníků je od 9:15 do 9:50 ve vestibulu školy. V 10:00 se začíná psát první test. Konec akce je v 15:30. Detailní vyhodnocení výsledků bude do následujícího dne.

  

Událost na facebooku

Pro rychlejší možnost komunikace jsme vytvořili skupinu pro uchazeče na facebooku, ke které se můžete přidat. Odkaz na facebook skupinu.

 

Cena

300Kč 
 

Storno podmínky

Storno poplatek více než 5 dní před datem konání akce 0%, méně než 5 dní 100%.

 

Jak se přihlásit

V případě zájmu vyplňte přihlašovací formulář.

 

Co si vzít s sebou

Psací potřeby, papíry na poznámky, vodu, svačinu a trochu štěstíčka.