Reference - RECENZE KURZU

 

Hana Frischmannová: Je opravdu skvělé, že se na kurzech probírá látka, která se vyskytuje v modelovkách. Není problém se na cokoli zeptat, nechat si vysvětlit, čemu nerozumím. Na kurzech jsem si také našla několik kamarádek, se kterými jsme si potom navzájem pomáhaly různé věci dovysvětlit.

 

Anna-Marie Stejskalová: Kurzy Smartstudent jsou ta nejlepší volba jak se pořádně připravit na přijímačky. Kurzy jsou podány profesionální a zábavnou formou. Dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala vědět ke zkouškám i něco navíc. Rozhodně doporučuji všem uchazečům na medicínu.

Jirka Brabec: Jako většina lidí jsem šel do kurzu s nadšením pro biologii, optimismem pro chemii a depresemi pro fyziku. Co mě překvapilo, fyzika mě po prvních dvou měsících začala bavit tak, že jsem si i sám studoval různá offtopic témata. Stejně tak chemie, kterou jsem úplně neadoroval, mě začala bavit. Témata jsou dobře a přehledně probírána a lektoři tomu dodávají humor a přistupují k látce lidsky, což člověk nejednou ocení.

Alexandr Slivocký: Všem budoucím vážným zájemcům o medicínu bych smartstudent jenom doporučil. Kluci všechno vysvětlili, pomohli když jsem něco nevěděl a celkově donutili se člověka učit. Určitě ale pokud nad tím člověk doma nebude sedět a intenzivně se připravovat, tak ani ten nejzázračnější kurz nepomůže. Důležité je vytrvat a neztratit motivaci. Jako velký plus beru průběžné testy, které pro mě byly stimul a zároveň super zpětná vazba o tom, jak na tom jsem. Pokud se budete někdo bát, že nezvládnete přijímačky, protože neumíte např. fyziku/chemii, tak se ničeho nebojte. Ještě na začátku čtvrťáku jsem o fyzice nevěděl vůbec nic a nakonci roku už jsem ji zvládal levou zadní a to hlavně díky klukům, takže se ničeho nebojte :)

Magdaléna Lenfeldová: Kurzy SmartStudenta mi velmi pomohly s přípravou na přijímací zkoušky, ušetřily mi spoustu času k učení na maturitu, který bych jinak strávila dohledáváním vzorečků a vysvětlení složitějších otázek z modelovek. Konečně jsem taky pořádně pochopila fyziku - děkuji Honzovi a Ondrovi ;-) Jednoznačně bych je doporučila všem zájemcům o studium medicíny, já jsem se díky nim dostala na vysněné zubní lékařství a všem lektorům moc děkuji za pomoc při přípravě :-)

​​​​​​
Tomáš Kopecký: S kurzem jsem byl velice spokojen. Skvěle připraví na přijímací zkoušky na kteroukoliv fakultu. Všichni čtyři lektoři látku vykládají srozumitelně a zábavně. Když jsem na kurz šel, tak jsem skoro vůbec neuměl fyziku a chemii, ale po absolvování kurzu jsem se bez problémů dostal tam, kam jsem chtěl. Všem doporučuji!

 

Ondřej Žižka: Stručné, jasné, srozumitelné vysvětlení látky, průběžné testování, zaměření na charakteristickou problematiku přijímacího řízení.

 

Vojtěch Mikeš: Kurz doporučuji všem, kteří mají mezery ve středoškolské látce, nebo si jen chtějí látku před přijímačkami ještě zopakovat. Na kurzu se dozvíte všechno, co je potřeba znát k přijímačkám. S takovýmto základem, "který se stačí už jen důkladně naučit", je úspěch téměř zaručen.

 

Markéta Hábová: Rozhodnutím se pro tento kurz jsem udělala jedině dobře. Rozhodně doporučuji všem, protože veškerá témata potřebná k přijímacím zkouškám a modelové otázky s námi kluci probrali opravdu velmi dobře. Já maturovala na ekonomickém lyceu, kde jsem měla dané předměty velmi málo (2 roky a ještě ke všemu se toho i tak moc neprobíralo, takže naprostá tragédie), netušila jsem, co vše mám umět a měla jsem opravdu silné nedostatky, zejména v chemii, ale díky kurzům jsem si k ní udělala docela kladný vztah a začala mě i bavit. Je samozřejmě nezbytné se učit i doma, ale za tu úžasnou odměnu v podobě přijetí na školu to rozhodně stojí! Moc za vše děkuji, nebýt kurzu, tak rozhodně nemám šanci. :)

 

Denisa Kulhánková : Chtěla bych Vám moc poděkovat za kvalitní přípravu na přijímací zkoušky. Váš kurz můžu jedině doporučit. Kvůli sportu jsem 2 roky téměř nechodila do školy (začala jsem znovu chodit až maturitním ročníku) a i přesto jsem se během jednoho roku zvládla dostatečně připravit na přijímací zkoušky (což se mi na začátku loňského školního roku zdálo nemožné). Moc děkuji, bez Vás bych to nezvládla!

 

Tereza Trunečková : Toto byl už druhý rok, co jsem se snažila o přijetí. Vloni jsem chodila na kurz v tutoru a to se s vámi vůbec nedá srovnat. Moc děkuji za všechno, kluci, věřím, že vaše kurzy budou dál plné studentů. A doufám, že to včera bylo fajn:) byla jsem teď dlouho pryč, takže to bohužel šlo mimo mě. Terka

Kateřina Šimková: Stručně a jasně: Kluci, děkuju moc! Díky vaším kurzům ze mě bude student zubařiny na LF1.

 

Dan Kysilka : Kurzy SMARTSTUDENT pro mě byly výborným doplňkem v přípravě k přijímacímu řízení. Hlavní výhodou kurzu je, že Vás instruktoři vedou jasně a návodně skrze veškerou látku potřebnou k testům. Vždy víte, jaké problematice se věnovat a nic Vám neunikne. Velkou výhodou je, že tým smartstudentu tvoří současní či bývalí studenti lékařských fakult. Testy si prošli na vlastní kůži, tudíž přesně ví, jak uchazeče vést, jsou empatičtí, dokážou poradit, látku jasně a srozumitelně předat a dokonce vás do učení nadchnou.

 
Anna Manďáková: Kurzy u Smartstudenta bych doporučila každému, kdo se chce hlásit na lékařskou fakultu a ví tom, že v nějakém směru má ještě rezervy. Lektoři jsou velmi vstřícní a ukáží vám jakým způsobem pracovat s modelovými otázkami a tak se i připravit na přijímací zkoušky.

Žofie Klenerová: Přípravné kurzy Smart Student se věnují opravdu přípravě na přijímací zkoušky, není to pouhé opakování středoškolské látky, ale probírání typických příkladů, se kterými jsem se u přijímaček reálně setkala. Tím, že člověk chodí do kurzů od podzimu, se v průběhu roku alespoň seznámí s veškerou látkou, kterou je třeba se naučit a poslední dny před přijímacími zkouškami tak má o každém tématu alespoň základní ponětí a učení tak jde mnohem lépe. Kurzy mi u přijímaček jednoznačně pomohly.

David Antoš: Chcete se dostat na medicínu ? Chcete být doktorem ? Neváhejte a investujte do své budoucnosti. Rozhodně nebudete litovat. Když budete chodit pravidelně na kurzy a před přijímačkami se pár týdnu intenzivně učit. Je téměř NEMOŽNÉ se nikam nedostat. Vřelé díky smartstudentu a hodně štěstí Vám všem !

Alžběta Hermanová: Přípravné kurzy Smartstudent jsou velmi přínosné a každýmu je doporučuji. Lektoři jsem milý, vtipný a vždy rádi pomůžou. Látku vysvětlují srozumitelně, do hloubky a poskytnuté materiály jsou velmi užitečný.

Kateřina Kantorová: Skvělý kurz! Příjemní lektoři a přátelská atmosféra. Učili jsme se opravdu jen to, co jsem poté využila u přijímaček.
Nečekala jsem, že se na medicínu dostanu hned první rok, takže děkuji! :)

Karolína Koutenská: Smartstudent je kurz, který za to opravdu stojí. Příprava je cílená, bez zbytečného množství informací, ale zároveň lektoři usilují o pochopení látky, aby pak studenti dokázali zodpovědět jakoukoliv otázku, na kterou narazí. Děkuji za skvělý kurz.

Valerie Sobková: SmartStudent mi velmi pomohl v přípravě na přijímací zkoušky, protože vše bylo probíráno systematicky a nebyla jsem najednou zahlcena velkým množstvím látky. Výuka v menších skupinkách mi vyhovovala, bylo dost prostoru pro dotazy, případné vysvětlování jednotlivých problémových otázek. Skvělé je průběžné testování, které motivuje k učení částí a postupnému nabalování učiva. Také srovnání s ostatními je velkou motivací a v případě úspěchu také psychickým podpořením. Zároveň se mi velmi líbilo, že nás vyučují lidé, kteří nedlouho před námi prošli přijímacím řízením a mohli nám poskytnout cenné rady nejen k modelovým otázkám, ale i k průběhu ústních pohovorů a fakult jako takových. Hlavní část práce samozřejmě zůstává na uchazeči, ale mohu říct, že přípravné kurzy SmartStudent mi určitě pomohli k přijetí na všechny tři pražské lékařské fakulty.

Gabriela Moslerová: Výborná cesta pravidelné přípravy, které je však potřeba dodat ještě dost energie doma, aby byl výsledek co nejlepší.

Patrícia Striežencová: Kurz od SMARTStudent přesně splnil mé očekávání. Takhle by měl vypadat přípravný kurz na přijímací zkoušky - vedený někým, kdo si celým procesem sám prošel, a čerpá tak z vlastních zkušeností. Během hodin jsme stihli probrat veškeré potřebné informace a přesto výuka probíhala pohodově a zábavně. Je ovšem třeba i vlastní iniciativa a svědomitá domácí příprava - sebelepší kurz vás nikam nedostane, pokud sami nebudete věnovat čas učení. V kurzu se probere vše, co je potřebné, pracuje se s modelovkami a průběžné testy vás donutí se učit. Získáte nejen znalosti a nové informace, vše přehledně a srozumitelně vysvětleno, ale také mnohé tipy a triky na učeni, samotné přijímačky i do budoucího studia. Moc děkuju za pomoc a přípravu!

Jan Klička: Kluci ze Smartu jsou hrozně fajn, výuka je osobní a dobře podaná, pokud sháníte někoho kdo vás navede na správný směr, jak se učit na přímačky a vysvětlí težkou látku, tak jste našli ty pravé.

Eliška Soukupová: Kurz bych určitě doporučila všem, kteří se hlásí na medicínu. Jestli se rozhodujete mezi více kurzy, určitě zvolte tenhle. Velkou výhodou je, že kurz vyučují samotní studenti medicíny, kteří vědí, co je potřeba probrat a co jsou zbytečnosti. Všichni jsou vstřícní a ochotní poradit. Navíc se během roku píší pravidelně testy, které vás donutí průběžně si modelovky procházet.

Adam Vondruška: Přípravný kurz byl perfektní. Dostatek informací a zkušeností, výklad lektorů byl srozumitelný a lektoří byli velmi ochotní. Každému bych kurz doporučil a myslím že je to nejlepší cesta jak se zaručeně dostat na medicínu.

František Kašpar: Tento kurz jsem si vybral s kamarádkou a byla to dobrá volba. Příprava na věci, které nás potkají u přijímacích zkoušek např. počítání bez kalkulačky. Díky těmto kurzům jsem se dostal na některé lékařské fakulty, na které jsem podal přihlášku.

Denisa Pospíšilová: Kdybych si měla znovu vybrat, určitě by to byl opět tento kurz. Lektoři jsou k nezaplacení, látku vysvětlují výborně, zdůrazňují důležité věci, na které si máme dávat v modelovkach pozor, co jak počítat a případně si to zjednodušit a určitě velké plus je počítání příkladu z modelovek bez kalkulačky, aspoň někdo vás k tomu totiž přinutí

Markéta Majdáková: Kurzy od Smartstudenta bych rozhodně doporučila každému, kdo se hlásí na medicínu. Celkově zde panovala přátelská atmosféra, za což jsem byla nesmírně ráda. Byl zde prostor k dotazům, když jsme něčemu neporozuměli. Psaní testů po celý rok nás donutilo se průběžně připravovat. Pro mě to byla jednoznačně cenná zkušenost a nelituji, že jsem se sem přihlásila. 

Lukáš Vaněk: Nebýt kurzu, těžko bych překousával všechnu tu látku sám. Hlavně fyziku, které jsem se na gymnáziu příliš nevěnoval. Na biologii jsme probírali věci, které jsme ve skole jeste nebrali, například genetika. Pomohlo mi to tedy i k maturitě, a nejen to, celkově si látku zopakovat stálo za to. 
Když jsem se začal intenzivně učit na přijímačky na 2LF, byla výhoda, že celé modelovky z 1LF jsem měl již probrané z kurzu, tudíž to bylo v podstatě opakování. 

Ekaterina Sergunina: Přípravný kurz mi stoprocentně vyhovoval především tím, že samotní studenti medicíny zdůrazní opravdu důležité veci, na které je třeba dat pozor, dopodrobna vysvětlí nejnáročnější okruhy předmětu (např.fyzika) a zároveň se zbytecne nezdržuji u témat, na které se modelovky tolik neptají a jsou snadno dostudovatelné. Je třeba zmínit, že fyzika a chemie pro mě byly španělská vesnice. A koneckonců je to hodně o vlastním time-managementu, smartstudent však poskytne potrebnou "kostru" nebo spíše algoritmus jak se co učit. Nicméně na vybranou školu jsem se dostala (2 lf) a jsem plně spokojena. 

Martina Černíková: Výborný kurz, se kterým jsem zvládla se připravit na přijímací zkoušky na zubní lékařství a přitom studovat jinou vysokou školu. Byly efektivně probrány potřebné věci a průběžné testy mě pravidelně nutily k učení hned od začátku kurzu. Určitě doporučuji a velmi děkuji celému týmu Smartstudentu! :)  

Martin Drahoš: Schopnost lektorů podávat vše jak blbuvzorně a jednoduše, tak do hloubky. I když jsem u příjímaček jednoznačně nevěděl odpověď, téma jsem obvykle znal. (2015 bez kurzu - nedostal jsem se nikam, 2016 s kurzem - dostal jsem se do Plzně a na 2LF).  

Tereza Stričková: Kurz bych doporučila všem budoucím uchazečům. Velmi Vám pomůže a usnadní přípravu, a tak vše dokážete zvládnout i v náročném maturitním ročníku. Kluci mají velmi přátelský přístup, látce velmi dobře rozumí a se vším Vám poradí. Myslím si, že úplně sama bych přípravu na přijímačky asi nezvládla, proto této investice vůbec nelituji. Navíc si zde najdete fajn kamarády, s kterými se můžete vzájemně podporovat.

Klára Kazmirowská: Tento kurz určitě doporučuju. Sice jsem nakonec přijímačky nedělala, ale probírané učivo mi pomohlo i k maturitě. Je super, jak je vše vysvětlováno systematicky a postupně, lektoři jsou chytří, milí a vtipní. Testy, které se píšou, vás aspoň trochu "donutí" se začít připravovat včas a cenné jsou i rady k přijímačkám, jak se nejlépe připravovat a podobně.

Kristýna Konyvková: Kurz od SmartStudentu bych doporučila všem uchazečům, kteří to myslí se studiem medicíny opravdu vážně. Všichni zde byli hrozně milí, ochotní se vším poradit a vše potřebné vysvětlit. A ikdyž jsem byla nakonec přijata na 1.LF bez přijímaček, rozhodně zpětně nelituji ten čas, který jsem na kurzech strávila. Pomohlo mi to totiž nejen u přijímaček na jiné fakultě, ale také třeba u maturity, kde jsem právě i díky klukům excelovala. V neposlední řadě jsem zde potkala spoustu skvělých kamarádek, se kterými jdeme společně do prváku. :) Čas a peníze, které do přípravy investujete, se vám vrátí a SmartStudent je podle mě příprava, která za to opravdu stojí.

Miriam Benešová: Díky za skvělou přípravu. Kurz od Smartstudenta mi nesmírně pomohl a zároveň mě nakopl i k domácí přípravě. Díky kurzu jsem se dostala na zubní lékařství LFP a na všeobecné 1.LF,2.LFa LFP. Rozhodně kurz doporučuji každému, kdo se chce dostat na medicínu! :)

Daniel Hoffmann: Určitě bych na závěr chtěl poděkovat všem lektorům. Všem, kteří nám předali všechny své znalosti. Než jsem přišel k Vám na kurzy, téměř nic jsem k přijímačkám neuměl. Postupně jsme se učil, díky vašim testům. Když se zatím ohlédnu, tak jsem si neprojel všechny modelovky, stačili mi poznámky z vašich hodin a věnovat 3 hodiny pozornosti týdně na vašich kurzech se určitě vyplatilo. 
Nemohu zhodnotit, který lektor byl nejlepší. Každý z vás látku vysvětloval jiným systémem, podle sebe a rozhodně ne nudně. 
Ještě jednou díky Ondro, Tadeáši, Kubo, Honzo a Áďo :)

Tereza Pětrošová: Vybrat si pro přípravu na přijímačky kurz SmartStudent bylo skvělé rozhodnutí. Moc vám děkuji za všechno úsilí, které jste do kurzu vložili, nedokážu si ani představit, jak bych to množství učení zvládla bez vás. Co víc dodat? Dostala jsem se na svoji vysněnou 2. lf a jsem teď neskutečně šťastná. Ještě jednou vám moc děkuji.

Eliška Palmová: Kluci, děkuju mockrát za pomoc při splnění mého snu! Největší dík patří Ondrovi a Honzovi, protože fyziku jsem neměla vůbec v lásce. Nejen že jsem z ní měla nakonec nejlepší výsledky, ale dokonce mě i bavila :) Přijata na UK LFHK - zubní lékařství. Bez vás by to nešlo!

Marie Hnátková: Všem, kteří se chtějí dostat na lékařskou fakultu jednoznačně doporučuji přípravné kurzu od Smartstudent. Ač to může znít jako klišé, bez kurzu bych se na medicínu nedostala a proto moc moc děkuji tomuto kurzu za přípravu.

Iveta Prosová: Osobní přístup. Fajn atmosféra (většinou). Pokud má člověk jakékoliv otázky, může se ihned onilne zeptat. Dobrý nápad jsou i průběžné testy, ikdyž jsem z nich neměla nejlepší výsledky, vždycky mě to donutilo si látku před hodinou několikrát zopakovat.

Kateřina Halfarová: Kurz určitě doporučuji, pomůže vám se připravit na přijímací zkoušky, ale zároveň je to super opáčko k maturitě.

Pavla Vitoulová: Jsem nesmírně štastná, že jsme tento kurz absolvovala, jinak bych se na školu nedostala.

Anežka Marko: Myslím si, že pro uchazeče na pražské lékařské fakulty je kurz Smartstudent nejlepší volba. Obsah lekcí dovysvětluje, opakuje a doplňuje rozsah středoškolské látky, která je potřebná pro úspěšné složení přijímacích zkoušek. Velkou výhodou je průběžná příprava, kterou kurzy nabízí a určitý studijní plán, který zaručuje zvládnutí všech odvětví v klidu v průběhu celého roku. Další výhodou jsou zkušení lektoři "přímo od zdroje", kteří ale od účasníků nemají věkem daleko a jejich přístup je o to přátelštější. Vděčím kurzu za přijetí na svou vysněnou fakultu, protože mi pomohli se průběžně připravovat a opakovat si potřebné učivo a ráda bych ho doporučila všem, kteří uvažují o přípravě na příjímací zkoušky.

Kristýna Stiborová: Kurz Smartstudent byl pro mě jistě velkým přínosem. Vyučující mi dokázali jasně a stručně vysvětlit problematiku, kterou jsem nepochopila ve škole. Mnoho znalostí, které jsem měla z gymnázia, mi bylo na kurzu vysvětleno mnohdy z jiného úhlu pohledu, který byl často srozumitelnější a mně bližší. Lektoři byli velmi snaživí, trpěliví a ochotní vždy pomoct, poradit a dovysvětlit. Tento kurz mohu jen doporučit!

Kateřina Kabíčková: Chtěla bych tento kurz všem doporučit, protože mi pomohl jak u maturity, tak u prijimacich zkoušek.  Bez něj bych 
to nezvládla.

Kristýna Osecká: Tento kurz mě zaujal na první pohled, když jsem jejich reklamní letáček zahlédla na nástěnce. Šla jsem se podívat 
na "úvodní" hodinu a byla jsem nadšená. Konečně ne nudné přednášky, ale něco se tam dělá. Témata do podrobna probraná, projeté modelovky (téměř 100%) a hlavně byly super průběžné testy a hodnocení na internetu (porovnávání se s ostatními, jak na tom kdo je :)
Já jsem se 100% dostala kam jsem chtěla a s kurzy jsem byla moc spokojená.. a neumím si představit, jak bych to zvládla bez nich.. a navíc skvělá příprava 
k maturitě :)

Marie Jorníčková: Přijatá na 1.LF - Všeobecné lékařství :-) Kluci ve Smartstudentu umí vše vysvětlit, pochopila jsem fyziku i anorganickou chemii :-) a dokonce mě to bavilo! A proto mně ani nevadilo se učit doma, což je opravdu potřeba. Děkuji za super kurzy a za to, že jsem zvládla první krok k tomu být doktorkou :-))

Miroslava Nováková: Velice Vám děkuji za všechno. S vaší pomocí, tzn. díky skvělému, podrobnému vysvětlení všech témat, 
názorným příkladům a zkušebním testům, v průběhu kurzu, mohu dnes říct, že jsem se dostala na univerzitu a budu studovat obor, který jsem chtěla. Na začátku kurzu jsem nevěděla "nic". Maturovala jsem v roce 2008 a od té doby, jsem se BIO, FYZ a CHEM neučila. Mám státnice z Ekonomie a pracovala jsem, tzn. byla jsem úplně mimo obor, pro který jsem se rozhodla, ale rok jsem s Vámi věnovala intenzivní přípravě na přijímačky a vyšlo to. :-)

Hoai Thanh (Jana) Duong: S kurzem jsme byla velmi spokojená. Díky kurzu jsem se průběžně začala připravovat již od listopadu, 
a díky emulátoru jsem si mohla vyzkoušet testy. A tím zjistit v čem jsem lepší, co bych si měla zopakovat a více procvičit. I forma výuky byla skvělá, atmosféra byla přátelská a uvolněná. Kluci byli velmi ochotní a v případě otázek dokázali vše srozumitelně vysvětlit. Dávám palec nahoru :) Díky moc za vše ;)  

Barbora Cejpková: Hlásila jsem se už druhým rokem ze střední zdrávotnické, takže si umíte představit jak na zdrávce probíhá taková příprava na VŠ, a medicína byl spíše takový můj sen. Nakonec se ale zadařilo a to jen Díky Vám! Nedostala jsem se teda na všechny fakulty (ale to si dovoluju svést na to, že zkombinovat přípravu na přijímačky a přípravu na zkoušky na VŠ bylo občas složitější :D ). Důležité ale je, že se nakonec můj sen přiblížil o kousek skutečnosti a já nastoupím na 1.lf :) Smartstudent bych doporučila úplně všem, dokonce i těm, kteří na střední škole neměli takovou přípravu na VŠ a je pro ně ta cesta o trochu složitější :) Díky Kluci

  další reference