Šarlota Havlíková: Kurzy Smartstudent mohu určitě jenom doporučit. Vše,co je na přijímačky potřeba jsme probrali. Ocenila jsem také procházení modelovek. Vše je podáno srozumitelně a se spoustou pomůcek,díky kterým se věci lépe pamatují. Skvělý je také individuální přístup, a že jsou všichni vyučující milí.

Tereza Bublova: Kurz mi hodne pomohl v tom, ze me donutil se aspon castecne zacit pripravovat na medicinu jiz od zacatku skolniho roku, za coz jsem byla velmi rada, protoze od unora jsem cas venovala predevsim maturite a k pripravam na prijmacky jsem se dostala az zase po maturite, kdy toho casu bylo opravdu malo. Navic jsem si ucelila ucivo ze skoly, neco bylo opakovani, ale napriklad fyzika, byla pro me dost nova a neznama, takze jsem za to byla velmi rada. A navic opakovani neni nikdy dost :)

Eva Havlíčková: Ondro neměj blbý ftípky na holky <3 Jinak to byly dobře strávené soboty, díky moc za přípravu!

Teodor Jiříček: Kurz určitě v mnohém pomohl, ale je samozřejmě nutné se i připravovat sám. Líbilo se mi, že vždy v první polovině hodiny se probrala látka a ve zbytku se dělaly modelovky. Vysvětlování bylo srozumitelné, podáváno vtipně a lehké k pochopení. Průběžné testy, které se psaly po celou dobu kurzu, byly dobré k “donucení se”, se alepsoň podívat na probíraná témata a tím si je zopakovat. Před začátkem kurzu jsem měl velký problém s fyzikou, který ale po absolvování kurzu naprosto zmizel a já úspěšně udělal přijímačky na 1.lf.

Michal Walder: Výklad byl perfektně rozložený, vždy jsme probrali jen minimum potřebné k zvládnutí modelových příkladů. Každý příklad jsme pak následně vyřešili a vysvětlili.

Jakub Mixa: Kurz byl skvělý. Pomohl mi se velice rychle zorientovat a díky němu jsem zjistil, co je pro příjmačky důležité a co není. Všem kurzy Smartstudent vřele doporučuji.

Tereza Popová: Díky kurzům Smartstudent jsem poznala nejen nové přátele směřujících za stejným cílem, ale i skvělou partu lektorů, kteří nás dokázali motivovat, bavit, opravovat a hlavně přesvědčit, že bez dřiny a cviku to nepůjde. Díky za skvělé lekce, které nás donutili se na zkoušky kvalitně připravit.

Vendula Blatnická: Po přijetí na medicínu jsem velmi ráda, že jsem právě na tento přípravný kurz chodila. Například mi dokázali vysvětlit fyziku tak, že i když mi právě ona nejvíce v žáří naháněla strach, nakonec jsem z měla při přijmačkách nejvíce bodů. Musím uznat, že v maturitním ročníku je toho času velmi málo, proto je důležité, aby Vás někdo donutil se na přijímací zkoušky učit předem.

Karolína Melounová: Kurzy od Smart Student mohu jedině doporučit. Jedná se o velmi efektivní způsob přípravy, který zaručuje výsledky. Všichni lektoři jsou mistři v oboru a dobře rozumí tomu co učí.

Kateřina Soukupová: Na přijímačky jsem nakoupila všechny možné učebnice a modelovky, ale tyhle kurzy byly asi ta nejlepší investice. Nebýt jich tak pravděpodobně přijata nejsem. Opravdu vás to donutí něco dělat včas. Pokud si během lekcí budete dělat poznámky, budete pak mít hromadu cenných materiálů. Lektoři jsou ochotní a přátelští, nedělá jim problém cokoliv vysvětlit. Kromě toho je moc fajn potkat na přijímačkách známé tváře a navzájem se podpořit. Rozhodně nelituji volby! :)

Josef Kvíčala: Kurzy Smartstudent mi velmi pomohly k přípravě na přijímačky na medicínu. Skvěle se propočítala celá fyzika, což mi velmi usnadnilo studium. Nicméně ve finále je důležité, aby se člověk sám naučil to, co bylo na kurzech prezentováno a obětoval tomu dostatek času.

Christine Roverová: Kurz od Smartstudenta byl velmi přínosný. Rozsah informací byl široký a znalosti nám byly podávány praktickou a lehce stravitelnou formou. Prostředí je velmi přijemné a lektoři umí skvěle studenty vtáhnout do učiva a vzbudit zvědavost a zájem. :)

Anna Čechová: Možnost intenzivního sobotního kurzu, místo konání, modelové otázky v brožurách s rozdělenými tématy a úvodním shrnutím a schématy ke každé z nich a přidané otázky i z 2.LF(+shrnutí optiky), látku jsme probírali systematicky a opravdu vycházela z modelovek, materiály na internetu!!!videa se vzorci+quiz a vypočítání modelového testu na 3.LF(velká záchrana), průběžné testy (s možností porovnání výsledků s ostatními). Navíc všichni lektoři, se kterými jsem měla možnost se setkat byli příjemní(i když byl kurz celý den, obdivuhodné), vše dokázali dobře vysvětlit a prošpikovat zajímavými příklady z oboru nebo ze života, to hodně pomůže při procházení nekonečných otázek. Přidávali vlastní zkušenosti, a rozhodně pomohla spousta triků/ulehčení výpočtů a upozornění na otázky, které se v přijímačkách často vyskytují. +schéma metabolismu(A+)

Adéla Raušová: Chtěla bych moc poděkovat za dokonalou přípravu. Přijímací zkoušky jsem zkoušela už v roce 2017, bohužel neúspěšně. Ale díky vašemu jarnímu intenzivnímu kurzu jsem se tento rok dostala na 1.lf. Všem budoucím ucházečům vás mohu jedině doporučit!

Tomáš Nesnídal: Přípravné kurzy SmartSudent byly naprosto úžasné. Lektoři jsou ochotní a perfektně připraveni na všechny lekce, dokáží poradit a vysvětlit každou modelovou otázku. Také se člověk setká s kamarádskym přístupem a uvolněnou atomosférou.

Tereza Bradáčová: Ráda bych moc poděkovala všem lektorům Smartstudentu, kteří s námi měli tu trpělivost a všechno nám vždy podrobně vysvětlili! Z gymnázia jsem znalosti měla, ale až díky kurzům se mi všechny infromace krásně propojily. Navíc to, co jsem třeba ve škole nepochopila, mi na kurzech ochotně znivu vysvětlili. Určitě bych kurzy všem doporučila, neskutečně vám usnadní práci při projíždění modelovek a pomůžou vám s problematičtějšími početními příklady. Komplexní příprava tak, že Vás u přijímaček už nic nepřekvapí. Smartstudent byla ta nejlepší volba!

Daniel Kadlec: Přípravný kurz mi velice pomohl se dostat na medicínu. Díky testům mě to motivovalo se ještě intenzivněji připravovat na zkoušky. Na kurzu jsem získal nové přátele. Znalosti získané na kurzech mi pomohly poprvé na gymplu získat jedničku z chemie i biologie na vysvědčení. Rozhodně bych všem doporučil.

Alexandr Holický: Pokud člověk chce mít jistotu, musí se učit doma z modelovek, což vyžaduje spoustu času. Ale i když jen sedí na hodinách a přemýšlí nad tím, taky mu zůstane v hlavě docela dost věcí, které mu pak můžou pomoct s hodně velkým množstvím otázek v testu - i když takhle jsou jeho šance dost na hraně. Kurz je především mnohem zábavnější než pouhé samostudium a lektoři taky předem naučí, jak přistupovat k různým typům příkladů v modelovkách. Pro mě šlo také o dohnání nedostatků z chemie a fyziky, kde se toho v našich školních osnovách bralo o dost méně, takže jsem se dozvěděl spoustu zajímavých věcí (i když podstata kurzu je projít testem, ne veškerou látku do hloubky pochopit).

Alena Veselá: Často velká sranda, to se cení. Všichni jste byli fajn, takže jsem tam chodila ráda a nezatahovala jsem to. Všechno potřebné vystvětleno jasně a stručně. Naučili jste mě toho víc než naši pedagogové na gymplu za 8 let, a to fakt - bez nadsázky.

Martin Canale: Smartstudent určitě doporučuji všem, kteří se hlásí a chtějí se dostat na medicínu. Kurz důkladně připraví na písemné zkoušky z chemie, fyziky a genetiky na 1. LF. Poznatky z kurzu však také využijete i na ostatních fakultách (otázky jsou podobně formulované a ptají se na podobné věci). Psaním testů jste donuceni se připravovat po celý školní a pokud maturujete ze 4 předmětů, tak také se učit nematuritní předmět (v mém případě to byla fyzika).

Ondřej Dubina: Lepší rozhodnutí jsem asi udělat nemohl. Celé modelovky jsme na kurzu dokončili asi 14 dní před maturitou. Největší pomoc ve fyzice- tu jsme se také učili nejvíce. Navykli jsme si na systém modelových otázek a jejich zatrhávání.

Emilie Boeva: Přípravný kurz od Smartstudenta byl opravdu nápomocný. Na doporučení mé kamarádky jsem se přihlásila a rozhodně toho nelituji. Výborní lektoři, kteří přesně věděli, na co se mají zaměřit, přátelská atmosféra.

Veronika Šípová: Přijímačky na medicínu jsem zkoušela už minulý rok. Bohužel to i přes to, že jsem navštěvovala jiné kurzy, nevyšlo. Když mi kamarád doporučil vaše kurzy, neváhala jsem ani chvilku. Od první hodiny jsem byla nadšená. Všechno srozumitelně vysvětlené, nikdy jsem se nebála zeptat, když jsem něco nepochopila. Moc klukům i Anežce děkuju :)

Veronika Šefčíková: Kurzy bych určitěla doporučila každému, kdo si (stejně jako já) nedokáže rozložit čas a běžně vše dělá na poslední chvíli. Kurzy mě přiměly si už od října vyhradit pár hodin týdně na učení, a tak jsem před zkouškami nemusela tolik šílet. Přijímačky jsem napsala s klidem a úspěšně.

Dagmar Nutterová: Skvělý přípravný kurz s milými a přátelskými lektory. Srozumitelně vysvětlené učivo odpovídající rozsahu potřebnému k přijímačkám. Dobré jsou také průběžné testy, které člověka jednak motivují a zároveň díky nim ví, jak na tom reálně je. Určitě bych kurz všem vřele doporučila. P.S. Co si budeme nalhávat.To, že jsou lektoři pohlední, byl velmi příjemný bonus k už tak výbornému kurzu.

Tereza Novotná: Rozhodně velmi sympatičtí lektoři, kteří mají problematiku všech předmětů bravurně zvládnutou. Mimo jiné jejich bezvadný smysl pro humor, kterým hodiny učení zpříjemní, ale samozřejmě také vypracovaný soubor modelových otázek, který může nabídnout málokterý kurz.

Jana Panochová: Forma, jakou jsou dělané, procházení modelových otázek s vysvětlením problémových příkladů nebo průběžné testování je velice užitečné. Předností jsou také dostupné materiály. Dále samozřejmě lektoři a jejich přístup. Byli velice milí a ochotní. Dokáží látku srozumitelně vysvětlit a dávají užitečné rady. Místo pořádání kurzů je také další plus. Skvělým zakončením jsou přijímačky nanečisto, kdy člověk zjistí, jak na tom je a kde je potřeba se zlepšit.

Eliška Nová: Výborný kurz. Všechno bylo vysvětleno srozumitelně. Oceňuji velice přátelský přístup, originalitu hodin (nebyly nudné a nezáživné) a ochotu všech, kteří nás kurzy prováděli. Rozhodně doporučuji.